Сорочки

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Сортування:
Комплект в українському стилі складається з спідниці та жилетки, пошитих із цупкої тканини з геометричним узором, та блузки вишитої вручну по батисту нитками ДМЦ. Вишивка на блузці виконана у кольорах тканини і наближено відтворює малюнок тканини.
3170 грн.
Сорочка вишита вручну по батисту нитками ДМЦ. Невеликі квітачки з листочками в обрамленні ромбів легко розташувалися вздовж рукава та на грудях. Зібрана горловина та рукав реглан гарно ляжуть на будь-якій фігурі. До такої блузки буде доречним костюм із корсетом. 
1950 грн.
Костюм вишитий вручну по домотканному полотну нитками ДМЦ. Яскравий геометричний малюнок розміщений на переді блузки та на перерізаному рукаві. Місце перерізу декороване червоним мереживом. Спідниця-плахта вишита по периметру. Між вишивкою мставлене мереживо різних кольорів. Пояс в колір вишивки.
4600 грн.
Костюм лляний із вставками вишитими вручну. До комплекту входять-сорочка із вставленою вишивкою та тканим мереживом, ткана суцільна плахта з поясом і підтичка-нижня спідниця під плахту, оздоблена ручним вишиттям і тканим мереживом.
2830 грн.
Костюм в українському стилі складається із спіднички та жилетки, пошитих з цупкої тканини з геометричним узором, і блузки вишитої вручну по батисту нитками ДМЦ.  Вишивка на блузці зроблена в колір тканини і малюнок максимально наближений до узору на тканині.
2170 грн.
Костюм вишитий вручну бісером по домотканному полотну.Комплект складається із блузки, вишитої бісером, горловина та низ рукавів оздоблено ручною в'язкою, та спідниці-плахти з квітковим мотивом спереду і віночком вздовж подолу. Пояс в колір вишивки.
3960 грн.
Костюм велюровий з аплікацією з квітів, вішитих вручну. Спідниця плахта прикрашена не тільки вишивкою, а й скрученими нитками. Коротка-до талії-жилетка має на спині вишивку і прикрашена кутасами
1240 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну нитками ДМЦ. Рослинно-геометричний малюнок, яким зашитий весь рукав, зроблений в одному червоному кольорі, тому блузка гарно виглядає з плахтою чт спідничкою будь-якого кольору. Можна до неї пібрати кептарик-безрукавочку.
1980 грн.
Костюм батистовий з полосками ручної вишивки. Кольорові квіточки  з листочками на світлозеленому фоні виглядають дуже ніжно і романтично.
2900 грн.
Сорочка вишита вручну по домотканному полотну акриловими нитками. Для утворення комплекту можна пошити атласну спідничку в колір вишивки. Ціна вказана за сорочку.
2330 грн.