Сорочки

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Сортування:
Комплект в українському стилі складається з спідниці та жилетки, пошитих із цупкої тканини з геометричним узором, та блузки вишитої вручну по батисту нитками ДМЦ. Вишивка на блузці виконана у кольорах тканини і наближено відтворює малюнок тканини.
2170 грн.
Сорочка вишита вручну по батисту нитками ДМЦ. Невеликі квітачки з листочками в обрамленні ромбів легко розташувалися вздовж рукава та на грудях. Зібрана горловина та рукав реглан гарно ляжуть на будь-якій фігурі. До такої блузки буде доречним костюм із корсетом. 
1450 грн.
Сорочка вишита вручну по батисту нитками ДМЦ. Малюнок з ніжних трояндочок в пастельних кольорах  дуже пасує маленькій панянці. Костюм велюровий- жилетка і спідничка- також вишитий вручну.  Квіти і листочки з бісеру прикрашають не лише перед але й спинку. 
2495 грн.
Костюм лляний із вставками вишитими вручну. До комплекту входять-сорочка із вставленою вишивкою та тканим мереживом, ткана суцільна плахта з поясом і підтичка-нижня спідниця під плахту, оздоблена ручним вишиттям і тканим мереживом.
1830 грн.
Костюм в українському стилі складається із спіднички та жилетки, пошитих з цупкої тканини з геометричним узором, і блузки вишитої вручну по батисту нитками ДМЦ.  Вишивка на блузці зроблена в колір тканини і малюнок максимально наближений до узору на тканині.
2170 грн.
Костюм вишитий вручну бісером по домотканному полотну.Комплект складається із блузки, вишитої бісером, горловина та низ рукавів оздоблено ручною в'язкою, та спідниці-плахти з квітковим мотивом спереду і віночком вздовж подолу. Пояс в колір вишивки.
2400 грн.
Костюм велюровий з аплікацією з квітів, вішитих вручну. Спідниця плахта прикрашена не тільки вишивкою, а й скрученими нитками. Коротка-до талії-жилетка має на спині вишивку і прикрашена кутасами
640 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну нитками ДМЦ. Рослинно-геометричний малюнок, яким зашитий весь рукав, зроблений в одному червоному кольорі, тому блузка гарно виглядає з плахтою чт спідничкою будь-якого кольору. Можна до неї пібрати кептарик-безрукавочку.
680 грн.
Костюм батистовий з полосками ручної вишивки. Кольорові квіточки  з листочками на світлозеленому фоні виглядають дуже ніжно і романтично.
1900 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну нитками ДМЦ. Червона калина і дубове листя прикрашають малу україночку, а червоненька пишна спідничка додає грайливості. Зібрана на стрічку горловина блузки і рукав реглан підійдуть і  на високу, і на низеньку дівчинку.
1300 грн.
Сорочка вишита вручну по домотканному полотну акриловими нитками. Для утворення комплекту можна пошити атласну спідничку в колір вишивки. Ціна вказана за сорочку.
1330 грн.