Дитячі вишиванки

Дитячі вишиванки
Українська вишиванка є найкращим та найдорогоціннішим подарунком чи сувеніром вже протягом дуже тривалого часу. Справжня колоритна барвиста українська  сорочка, зроблена з льону й вишита вручну, оздоблена національними орнаментами та виконана різноманітними техніками вишивання, втілює всю родючість української землі та щедрість і гостинність українського народу.
 
Вишивання сорочок з давніх давен органічно увійшло в життя народу, воно втілює в собі всі його естетичні принципи, ідеали добра та краси, прагнення до довершеного і витонченого.
 
Вишиванки, які ми пропонуємо до вашої уваги, пошиті з натуральних тканин та вишиті вручну нашими майстрами. Серед них ви можете знайти як реконструювані старовинні орнаменти, так і сучасні узори, розроблені нашими дизайнерами.
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Сортування:
Комплект в українському стилі складається з спідниці та жилетки, пошитих із цупкої тканини з геометричним узором, та блузки вишитої вручну по батисту нитками ДМЦ. Вишивка на блузці виконана у кольорах тканини і наближено відтворює малюнок тканини.
3170 грн.
Сорочка вишита вручну по батисту нитками ДМЦ. Невеликі квітачки з листочками в обрамленні ромбів легко розташувалися вздовж рукава та на грудях. Зібрана горловина та рукав реглан гарно ляжуть на будь-якій фігурі. До такої блузки буде доречним костюм із корсетом. 
1950 грн.
Вишиванка дитяча для малюків від народження до 1.5 року. Довжина сорочечки 40-42см, рукавчик-реглан 28-31см. Вишивка виконана вручну на сучасному домотканному полотні нитками ДМЦ
780 грн.
Вишиванка дитяча для малюків від народження до 1.5 року. Довжина сорочечки 40-42см., рукав-реглан 28-31см. Вишивка виконана вручну на сучасному домотканому полотні нитками ДМЦ
780 грн.
Вишиванка дитяча для малюків від народження до 1.5 року. Довжина сорочечки 40-42см., рукав-реглан 28-31см. Вишивка виконана вручну на сучасному домотканому полотні нитками ДМЦ
780 грн.
Вишиванка дитяча для малюків від народження до 1.5 року. Довжина сорочечки 40-42см, рукав-реглан 28-31см. Вишивка виконана на сучасному домотканому полотні нитками ДМЦ
780 грн.
Костюм вишитий вручну по домотканному полотну нитками ДМЦ. Яскравий геометричний малюнок розміщений на переді блузки та на перерізаному рукаві. Місце перерізу декороване червоним мереживом. Спідниця-плахта вишита по периметру. Між вишивкою мставлене мереживо різних кольорів. Пояс в колір вишивки.
4600 грн.
Костюм лляний із вставками вишитими вручну. До комплекту входять-сорочка із вставленою вишивкою та тканим мереживом, ткана суцільна плахта з поясом і підтичка-нижня спідниця під плахту, оздоблена ручним вишиттям і тканим мереживом.
2830 грн.
Костюм в українському стилі складається із спіднички та жилетки, пошитих з цупкої тканини з геометричним узором, і блузки вишитої вручну по батисту нитками ДМЦ.  Вишивка на блузці зроблена в колір тканини і малюнок максимально наближений до узору на тканині.
2170 грн.
Костюм вишитий вручну бісером по домотканному полотну.Комплект складається із блузки, вишитої бісером, горловина та низ рукавів оздоблено ручною в'язкою, та спідниці-плахти з квітковим мотивом спереду і віночком вздовж подолу. Пояс в колір вишивки.
3960 грн.
Костюм велюровий з аплікацією з квітів, вішитих вручну. Спідниця плахта прикрашена не тільки вишивкою, а й скрученими нитками. Коротка-до талії-жилетка має на спині вишивку і прикрашена кутасами
1240 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну нитками ДМЦ. Рослинно-геометричний малюнок, яким зашитий весь рукав, зроблений в одному червоному кольорі, тому блузка гарно виглядає з плахтою чт спідничкою будь-якого кольору. Можна до неї пібрати кептарик-безрукавочку.
1980 грн.
Костюм батистовий з полосками ручної вишивки. Кольорові квіточки  з листочками на світлозеленому фоні виглядають дуже ніжно і романтично.
2900 грн.
Сорочка вишита вручну по тканині нитками ДМЦ. Широкий кольоровий взір ніби намальований на полотні. Веселі відтінки надають хорошого настрою та оптимізму.
4320 грн.
Сорочка вишита вручну по домотканному полотну акриловими нитками. Для утворення комплекту можна пошити атласну спідничку в колір вишивки. Ціна вказана за сорочку.
2330 грн.