Чоловічі вишиванки

Чоловічі вишиванки
Українська вишиванка є найкращим та найдорогоціннішим подарунком чи сувеніром вже протягом дуже тривалого часу. Справжня колоритна барвиста українська  сорочка, зроблена з льону й вишита вручну, оздоблена національними орнаментами та виконана різноманітними техніками вишивання, втілює всю родючість української землі та щедрість і гостинність українського народу.
 
Вишивання сорочок з давніх давен органічно увійшло в життя народу, воно втілює в собі всі його естетичні принципи, ідеали добра та краси, прагнення до довершеного і витонченого.
 
Вишиванки, які ми пропонуємо до вашої уваги, пошиті з натуральних тканин та вишиті вручну нашими майстрами. Серед них ви можете знайти як реконструювані старовинні орнаменти, так і сучасні узори, розроблені нашими дизайнерами.
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Сортування:
Сорочка вишита вручну по тонкому домотканному полотні нитками ДМЦ. Ніжна рахункова гладь та легка мережка вишиті білими нитками на білому фоні створюють ефект мерехтіння. Складається враження, що узор ніби намальований на тканині.
5460 грн.
Сорочка з вишитою вручну вставкою нитками ДМЦ. Химерний малюнок у вигляді завиточків, хрестиків, ромбів, вишитий червоною ниткою створює враження мальованого візерунку. Пряма лінія чорного кольору додає виразності та чіткості.
4395 грн.
Сорочка із вставкою, вишитою вручну акриловими нитками. Яскраві червоні кольори та чіткі чорні лінії, вкладені у діагональну вишивку, привертають увагу до власника такої сорочки
2350 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну, типу домотканного нитками ДМЦ. Рідкісний автентичний малюнок, розміщений на грудях, викладається в уявну жіночу фігуру, яку вчені називають Берегинею.Ось вам справжній оберіг.  Дрібненький хрестик і пастельні кольори роблять цю річ неповторною.
4130 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну типу домотканного нитками ДМЦ. Незвичний вільний крій-без кутасів на горловині, широкий рукав без манжета. Ниткою одного кольору вишиті дороги різних напрямків і чотирилистник- як роза вітрів.
2580 грн.
Лляна сорочка із вставкою вишитою вручну акриловими нитками. Класичний чоловічий взір насичений ромбами і захищений безкінечником виконаний ниткою гарячо-червоного кольору
2450 грн.
Сорочка вишита по полотну кольору невибіленого льону нитками ДМЦ. Середній узор на грудях та його зубчасте обрамлення розділяє вишукана мережка ручої роботи. Стримані кольори та безліч ламаних ліній, наче козацькі клейноди, достойні справжнього гетьмана.
4940 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну типу домотканного акриловими нитками. Узор складається із класичних ромбів, які є достоменно чоловічим знаком, та восьмикутних зірок, що обіцяють гармонію в духовному та матеріальному світі. Разом взята, ця символіка прогнозує довге та безбідне життя.
4500 грн.
Відгуків: 1
Чоловіча сорочка на домотканному полотні із вставкою, вишитою вручну нитками ДМЦ . Поєднання кольорів- блакитного, жовтого та чорного відображає традиції у вишитті та сучасні мотиви.
2250 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну типу домотканного нитками ДМЦ. Узор складається із розгалуженого гілковидного безкінечника та ромбів, які є достоменно чоловічим знаком, і птахів на гілках символічного дерева, що обіцяють гармонію в духовному та матеріальному світі. Разом взята, ця символіка прогнозує довге та безбідне життя.
4460 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну нитками ДМЦ. Ромбовидний малюнок на темному фоні з вкрапленнями світлих елементів пасуватиме однаково гарно і старшому чоловікові і юнаку.
5460 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну нитками ДМЦ. Використана старовинна техніка, яку відтворюють наші майстри,- " цирка". Спочатку зроблена мереживна сітка, а на неї накладена вишивка. Такі вишиванки не часто робили чоловікам, лише для особливо урочистих випадків.
4540 грн.
Сорочка вишита вручну по полотну нитками ДМЦ. На тканині молочного кольору біла вишивка рахунковою гладдю з використанням мережок різного виду- "солов'їні вічка", "затяганка", шов стебнівка. Поєднання усіх цих технік створює неповторну, справді святкову річ.
4760 грн.
Сорочка з вишитою вручну вставкою нитками ДМЦ. Синій колір вишивки, лише трохи розбавлений чорною лінією, ніби розтікається по сорочці, залишаючи химерні сліди у вигляді завиточків, хрестиків та поворотів.
4395 грн.
Сорочка із вставкою вишитою вручну акриловими нитками. Звичний узор чоловічої сорочки у незвичних кольорах. Коричневий пом'якшує загальну картину, зелений додає експресії, а жовтий - тепла та сонячного світла.
2250 грн.
Сорочка вишита вручну на панамі акриловими нитками. Тризуби в кольоровому обрамленні створюють урочистий настрій і вирізняються серед інших вишиванок.
2250 грн.
Сорочка батистова із вставкою, вишитою вручну акриловими нитками. Багатство використаних кольорів, вкладених у давній український взір, створює сонячний настрій та відчуття свята.
2250 грн.
Сорочка із вставкою вишитою вручну. Класичній малюнок із ромбів різного виду та розміру вишитий у бордово-чорних кольорах. Ромб здавна вважається суто чоловічим символом, який обіцяє успіх у домашніх справах та комерції.
2250 грн.
Сорочка із вставкою, вишитою вручну нитками ДМЦ. Національна тематика синьо-жовтих кольорів, підкреслена чорним розмежуванням, підсилює дух патріотизму.
2250 грн.
Сорочка вишита вручну по батисту нитками ДМЦ.  Перед вами дизайнерське рішення на тему стрілецької пісні. Стримані кольори, легкі відтінки, несподівані фігури малюнку - у всьому відчувається мужність та відвага.
2250 грн.
Сорочка вишита вручну по тканині нитками ДМЦ. Широкий кольоровий взір ніби намальований на полотні. Веселі відтінки надають хорошого настрою та оптимізму.
4320 грн.